VI. vánoční punč v zahradě

Publikováno: 20.12.2019

Dne 12. 12. 2019 se konal již VI. ročník vánočního punče, který stál opravdu za to! Letos sice nedorazila sněhová nadílka, ale dorazila spousta přátel, rodinných příslušníků našich klientů a atmosféra byla více než vánoční. Zazněly písně od dětí ze ZUŠ z České Lípy, ale i Nového Boru, zapěl nám pan Radek Konař z Ústí nad Labem, kláves a kytary se zhostil pan Baumgartner, dorazil i náš stálý host hamonikář pan Ota Vejskal se svojí vnučkou Aničkou a na trumpetu zahrál mladičký Filip Rejna. Celým vánočním odpolednem nás provázel pan Sobotka. Veliký dík patří i těm, díky kterým se tento punč mohl uskutečnit. Děkujeme obci Sloup v Čechách, obci Horní Libchava, obci Jiřetín pod Jedlovou, závodu Crystalex Nový Bor, jídelně Kollmann Nový Bor, panu Škodovi, Petře Veselé, Šárce Materkové, Pivovaru Cvikov, ZŠ Arnultovice a MŠ Klíček.

Děkujeme, že jste byli s námi! 

Mikulášská besídka

Publikováno: 6.12.2019

Dne 4.12. uspořádala naše organizace tradiční "Mikulášskou besídku" v Senior centru v Novém Boru.
Spolu s Mikulášem, čertem, čerticí a andělem také dorazily děti ze ZŠ Arnultovice, které našim klientům zpříjemnily mikulášské dopoledne svým zpěvem, tancem a hlavně svojí přítomností. Po celém domově se nesla vůně cukroví, rozdávaly se drobné sladkosti, radost a smích. I na slzičky došlo, ale ty setřela úžasná atmosféra, která zde po celou dobu panovala. 🎄❤️

Pozvánka na VI. Vánoční punč v zahradě 

Publikováno 19.11.2019

 

Image

Staňte se součástí našeho týmu!

Rádi bychom přijali do našeho týmu všeobecné sestry i praktické sestry na HPP i DPP. 

Jsme fajn domov, Senior centrum Nový Bor, máme malý a přátelský kolektiv s kapacitou 45 klientů, zajišťujeme nepřetržitý provoz, nesloužíme noční služby, nabízíme dobré finanční i pracovní podmínky vč. příspěvku na dopravu. Nechybí nám skvělá vrchní a rozumné vedení. Možné přijmout i absolventky.

V případě zájmu prosím kontaktujte:
p. Tothová Gabriela; tel. 601 563 070
tothova@sestricka.cz,

Podívejte se na nás zde:
https://www.ddnovybor.cz/https://www.facebook.com/ddnovybor/

Rumburk 25 km
Varnsdorf 24 km
Jablonné v Podještědí 18 km
Zákupy 12 km
Mimoň 20 km
Stráž pod Ralskem 28 km
Česká Lípa 10 km

Publikováno: 13.11.2019

 

 

Vzpomínání na zemřelé

Publikováno: 4.11.2019

Vzpomínání na naše drahé příbuzné...kamarády, kteří již nejsou mezi námi. Vzpomínková akce se uskutečnila ve společnosti pana děkana Ing. Pavla Morávka. NIKDY NEZAPOMENEME! 

Pozvánka na Den otevřených dveří Senior centra

Publikováno: 22.10.2019

 

Image

Projížďka kočárem

Publikováno: 5.9.2019

Byl krásný a pohodový den, ve kterém se naše klientky projely kočárem a zastavily se na malém občerstvení ve Sloupu v Čechách. 

Návštěva zoo

Publikováno: 29.8.2019

Hawaii party v Senior centru

Publikováno: 19.6.2019

Zahradní párty v Senior centru jsme pojali v hawaiském stylu. Skvělá a přátelská atmosféra, krásné počasí a hlavně úžasní lidé, kteří nás poctili svou návštěvou.
Chceme moc poděkovat našim účinkujícím - roztleskávačkám Pomkies z Č. Kamenice, mažoretkám Sugar Č. Lípa, našemu stálému hostu, harmonikáři Otu Vejskalovi, panu Radku Konařovi z Divadla opery a hudby z Ústí nad Labem a velký dík patří panu Felixi Slováčkovi Jr., který se stal našim Ježíškovým vnoučetem. Jeho vystoupení bylo opravdu překrásné.
Dále velké díky patří panu "zvukaři" Karlu Podlahovi a paní Marksové za skvělé koktejly.
Nesmíme také zapomenout na suprového pana Davida Sobotku, bez kterého by akce nebyla stoprocentní! Díky!
Kromě rodinných příslušníků našich klientů za námi přišly i maminky s dětmi z Mateřského centra Slůně, pracovnice sociálního odboru MěÚ Nový Bor a v neposlední řadě klientky a pracovnice místního domova OSTARA.
DĚKUJEME VŠEM, BYLO NÁM S VÁMI BÁJEČNĚ!!

Takový "čarodějnický" den

Publikováno: 30.4.2019

Chystání na čarodějnice, odpoledne plné her, sázení zeleniny...máme pořád co dělat.

Jarní tvořivé dílničky

Publikováno: 10.4.2019

Naši klienti si s dětmi a jejich maminkami z Rodinného centra Slůně užili tvořivé odpoledne. A jak jim to šlo!

Pozvánka na jarní tvořivé dílničky

Image

Masopust v Senior Centru

Publikováno: 1.3.2019

Masopust v našem domově jsme si všichni moc užili. Obrovské díky za vše našim dárcům - pivovaru Cvikov za pivečko a našim dvěma milým dárkyním z Prahy za vepřové dobrůtky. Bylo to krásné! 😘❤️🙏🍸